Hakkımızda

Göksu Yapı Mimarlık Mühendislik Ltd. Şti. 2000 yılında kurulmuş proje, danışmanlık, malzeme satış ve uygulama firmasıdır. TMMOB Konya Şubesi Afyonkarahisar Temsilciliği ile Afyon Ticaret ve Sanayi Odası üyesidir. 

Göksu Yapı 2012 yılına kadar daha çok uygulamaya ağırlık vererek, kuruluşundan bu yana geçen süreçte okul, konut ve sağlık birimleri yenileme proje ve taahhüt işlerini gerçekleştirmiştir. Kişi veya kurumların hayalini gerçeğe taşımak hedefi ile mesleki ilkelerin ışığında yapılan tasarımlar kullanıcıların memnuniyeti ile sonuçlanmıştır. Proje ve uygulama arasında oluşabilecek problemler en profesyonel şekilde çözüme kavuşturulmaya çalışılmaktadır. 

Göksu Yapı müşteri beklentilerini mesleki bilgi ve deneyimleri ile harmanlayarak, zamanın ve sektörün getirdiği teknik imkanlar ile modern mimariye uygun fonksiyonel tasarımları hayata geçirmektedir. 

Göksu Yapı mimarlık ve iç mimarlık alanlarında tasarladığı uygulama projeleri ile prestijli işler yapma hedefi ile dinamik ve araştırmacı kadrosuyla yeterli birikime sahiptir. 

Amacımız proje üzerinde müşterilerimize sunduğumuz tasarımların, farklı beklentileri karşılayacak kalitede ve nitelikte olmasıdır. Son yıllarda artan talep doğrultusunda verdiğimiz hizmetleri şu başlıklar altında toplayabiliriz.


Mimari Tasarım, Proje ve Uygulama Hizmetleri
İç Mimari Tasarım, Proje ve Uygulama Hizmetleri
Mimari ve İç Mimari Danışmanlık Hizmetleri
Anahtar Teslim Projeler
Proje Yönetimi ve Yönetim Danışmanlığı
Uygulama Kontrolörlüğü ve Uygulama Yönetimi
Mekanik, Elektrik, İnşaat Mühendisliği gibi farklı disiplinler arası proje koordinasyonu

Geri Dön